logo
Ortopedyczna terapia manualna
OMT KALTENBORN-EVJENTH
Nazwisko i imię Miejscowość Kontakt Miejsce pracy
Kucza Aleksander PT OMT Wrocław tel: 0607 337 612 lub 071 799 0042

BMK sc Terapia Funkcjonalna ul. Krakowska 50/54
akucza@bmk.com.pl

Kosendiak Aleksander PT OMT Wrocław tel: 0508 098 588

www.kosendiak.pl

aleksander@kosendiak.pl

Kalbarczyk Sabina Wrocław tel: 608 286 545 Wrocławskie Centrum SPA
rehabilitacja-sabina@o2.pl
Balcerzak Piotr Wrocław tel: 609 844 100 Prywatny Gabinet Fizjoterapii
balcerzak@prorehabilitacja.pl
Makowski Marcin Wrocław 0 668 373 355

Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej ul. Dzielna 11 Wrocław
marcin@terapiamanualna.wroclaw.pl

Napieralska-Nowicka Dagmara Wrocław tel: 506133923 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Filia Wrocław
dagmara.napieralska@gmail.com
Poliszuk Arkady Wrocław tel: 605578068 CKR Filia nr 3 we Wrocławiu
apoliszuk@gazeta.pl
Tomczyk Dominika Wrocław tel: 600017083 CKR sp zoo Filia Wrocław
dm.tomczyk@poczta.onet.pl
Szymczak Michał Wrocław tel: 721293560 CREATOR sp. z oo ul. Lotnicza 37
michal_szymczak@wp.pl
Fijałek Tomasz Wrocław tel: 660406564 TF Rehabilitacja
info@tf-rehabilitacja.pl
Zając Filip Wrocław tel: 665369363 SYGNUM MEDICAL
filipzaj@wp.pl
Bednarska Monika Wrocław tel: 667564008 LUX MED ul. Swobodna 1
m.bednarska08@wp.pl
Karpowicz Jędrzej Wrocław tel: 607300748

Centrum Medyczne ZDROWA KOBIETA ul. Kamiennogórska 10
jedrzejkarpowicz@o2.pl

Karpowicz Jędrzej Wrocław tel: 607300748

Rehabilitacja TMT Jędrzej Karpowicz ul. Kozanowska 109 Wrocław
jedrzejkarpowicz@o2.pl

Piechaczek Bogusława Wrocław tel: 506905825

Wrocławski Klub Koszykówki
boguslawa.piechaczek@gmail.com



Instruktorzy OMT w Polsce:

Grzegorz Balik, Mirosław Dębski,
Henryk Barej, Mirosław Kokosz