logo
Ortopedyczna terapia manualna
OMT KALTENBORN-EVJENTH
Nazwisko i imię Miejscowość Kontakt Miejsce pracy
Balik Grzegorz PT OMT Warszawa tel. 022 825 85 99

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6A Warszawa
balik@terapiamanualna.net.pl

Mierzejewska Monika Warszawa tel.: 0 603 683 231

Centrum Medycyny Sportowej
ul. Wawelska 5 02-034 Warszawa
mierzejewskamonika@vp.pl

Łacheta Bartłomiej Warszawa tel: 0601 511 625

Centrum Medycyny Sportowej ul. Wawelska 5
bartella@wp.pl

Krasicki Rafał PT OMT Warszawa tel:0 503 110 609

Przychodnia Lekarzy Wojskowych ul. Mokotowska 6A, Warszawa
rafalkra@op.pl

Nietubyć Przemysław PT OMT Warszawa tel: 0601 362 352

Centrum Medycyny Sportowej
ul. Wawelska 5
pnietubyc@wp.pl

Łuszcz Piotr PT OMT Warszawa tel: 0608 447 088

CM LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
fizjoteks@wp.pl

Szpot Bartosz PT OMT Warszawa tel: 507 312 639

bartosz.szpot@manustrio.com.pl

Topyła Marcin PT OMT Warszawa tel: 606 711 544

Centrum Medyczne LIM w Warszawie
Al. Jerozolimskie 65/79
topek9@wp.pl

Stelmaszczyk Marlena Warszawa tel: 0 603 593 881 CKiR Warszawa ul. Gałczyńskiego 4
msandms@o2.pl
Pietrzak Kinga Warszawa tel: 0607 454 037 Centrum Medyczne LIM Warszawa
kingapietrzak@o2.pl
Marchel Przemysław Warszawa tel: 0 501 494 554 Centrum Rehabilitacji Leczniczej
p.marchel@tlen.pl
Ujma Arkadiusz Warszawa tel: 0 606 631 112 arekujma@wp.pl
Bartosiewicz Zygmunt Warszawa tel: 515121091 Warszawa i okolice
kontakt@trenerzdrowia.com.pl
Noszczak Przemysław Warszawa tel: 607 887 795 CKiR filia nr 2 Warszawa
 noszczak@poczta.onet.pl
Stodolna Joanna Warszawa tel: 502 100 293 Wojskowy Instytut Medyczny
jo_stodolna@poczta.onet.pl
Ciesielski-Cymerman Adam Warszawa tel: 0502 314 822

Centrum Kształcenia i Rehabilitacji
a_ciesiel@wp.pl

Czajkowska Sylwia Warszawa tel: 0603 705 356 sylwiaczajkowska1@wp.pl
Gregorczyk Krzysztof Warszawa tel: 0606 406 068 CKiR Konstancin, Warszawa dojazd do pacjenta
krzychgregor@wp.pl
Galardziak Dariusz Warszawa tel: 0601 739 957 Prywatne Centrum Medyczne "Promedis"
darek81@interia.pl
Wąż Paweł Warszawa tel: 0511 711 500 Przychodnia Lekarzy Wojskowych
pawelwaz@plw.pl
pawelwaz@gmail.pl
Kacprzak Rafał Warszawa Tel: 0508 262 663 Centrum Rehabilitacji Sportowej
rkac1982@o2.pl
Kalinowska Katarzyna Warszawa Tel: 0607 618 909

CKiR
kalinia@wp.pl

Schulz Tomasz Warszawa tel: 0 665 999 806 tomekschulz@tlen.pl
Barabach Marcin Warszawa tel: 694 434 270 Gabinet Prywatny ul. Okopowa 56/214 Warszawa
marcinbarabach@op.pl
Babula Gracjan Warszawa tel: 0507851244 legre@wp.pl
Gąsiorowska Urszula Warszawa tel 0 501 269 432 Szpital Czerniakowski ul. Stępińska 19/25 Warszawa
ula_gasiorowska@poczta.onet.pl
Chylińska Milena Warszawa tel 0 513029049 Centrum Rehabilitacji Leczniczej
milena.chylinska@gmail.com
Bogucki Michał Warszawa tel: 0693 907 479

Instytut Reumatologii W-wa ul. Spartańska 1, CKiR Konstancin-Jeziorna
m.bogucki@fizjoterapiabogucki.pl

Bielawski Michał Warszawa tel: 503 194 384

NZOZ "MEDIKAR" ul. Sielecka 22
m.bielawski@fizjoterapia.in

Biniecki Michał Warszawa tel: 501515675 SZPZLO Warszawa-Wola ul. Ciołka 11
biniek2@interia.pl
Hejnar Jerzy Warszawa tel: 608431151  Gabinet Rehabilitacji Ul. Wałbrzyska 11 lok 66 Warszawa
jurekhejnar@op.pl
Gugałka Katarzyna Warszawa tel: 0607137700 CKiR Konstancin-Jeziorna
gugalka@gmail.com
Ryś Sabina Warszawa tel: 660195752

CKiR Konstancin-Jeziorna II filia Warszawa
sabina@rehabilitanci.eu
www.sabina

Dymel Krzysztof Warszawa tel: 0 509 713 498 Centrum Medyczne Vita Med ul. Dobra 1A Chotomów k/Warszawy
kdymel@op.pl
Podsiadło Kinga Warszawa tel: 0509907027 REHABILITACJA KOMPLEKSOWA "FIZJOMAX"
fizjomax@wp.pl
Patrzałek Michał Warszawa tel: 502596497 michal_patrzalek1@o2.pl
Sawicki Maciej Warszawa tel: 509671184 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Al. KEN 93
sawmaciek@gmail.com
Bebelski Marcin Warszawa tel: 600278309 Kompleksowa Rehabilitacja
biuro@fizjoterapia-bolu.pl
Groszek Małgorzata Warszawa tel: 608753341 malgosia_groszek@interia.pl
Firek Katarzyna Warszawa tel: 509657625 CM Lim Marriott
kasiafirek16@wp.pl
Wydra Adam Warszawa tel: 662213470 Manual Masters ul. Patriotów 77 04-950 Warszawa
kogga@o2.pl
Ścibek (Trochimiuk) Joanna Warszawa tel: 605245369 Szpital Bielański
joanna@scibek.pl
Prekiel Ewelina Warszawa tel: 505484741 Fizjoklinika
ewelina.prekiel@wp.pl
Łahoda Andrzej Warszawa tel: 722115826 LUXMED ul. Domaniewska 41B
andrzejlahoda@gmail.com
Sawicki Piotr Warszawa tel: 605377885 Lux Med
piotrsawicki@o2.pl
Woźniakowski Jacek Warszawa tel: 508338424 LUXMED Warszawa, JW-Fizjofit
j_wozniakowski@wp.pl
Kiljanek Małgorzata Warszawa tel: 602781379 CSK MSW ul. Wołoska 137, Warszawa
malgorzata.kiljanek@interia.eu
Kontraktowicz Maciej Warszawa tel: 605457101 Mazowiecki Szpital Bródnowski ul, Kondratowicza8 W-wa
mkontraktowicz@gmail.com
Łakomiec Michał Warszawa tel: 504481617 Warszawa
lakomiec.rehab@wp.pl
Somow Dagmara Warszawa tel: 534655745 Dagmara Somow - fizjoterapia, terapiamanualna
dagmara.somow@gmail.com
Filip Karol Warszawa tel: 798 797 626 CKR filia nr. 5, Al. KEN 93
Karol_Filip@wp.pl
Dulny Piotr Warszawa tel: 515 898 640 Wojskowy Instytut Medyczny
pdulny88@gmail.com
Iwaniuk Sylwia Warszawa tel: 507 151 545 REKOL-MED
Wnęk Łukasz Warszawa tel: 604 462 698 REKOL-MED ul. Bacha 2 Warszawa
lukasz.wnek@wp.pl
Kłos Łukasz Tomasz Warszawa tel: 602364305

FIZJOTERAPIA HD
lukaszkloss@gmail.com

Kamiński Kamil Warszawa tel: 509902011 EFEKTYWNA REHABILITACJA ul. Górczewska53
info@efektywnarehabilitacja.pl
Długołęcki Wojciech Warszawa tel: 511668698 REH-ART Rehabilitacja
wdlugolecki@gmail.com
Bator Marcin Warszawa tel: 513111893 LEGIA WARSZAWA Sa ul. Łazienkowska 3
marcin.bator@legia.pl
Domański Jarosław Warszawa tel: 661341392 STREFA REHA ul. Bolkowska 3/1
kontakt@strefareha.pl
Deluga Ilona Warszawa tel: 519445775 NZOZ Reha-Medica Wołomin
ilonadel@o2.pl
Aniśko Mateusz Warszawa tel: 691233789

CKR filia nr.2 Warszawa
mateusz.tadeusz.anisko@gmail.com

Juchnicki Tomasz Warszawa tel: 609021750

FIZJOTERAPIA Tomasz Juchnicki
tomek.juchnicki@gmail.com

Saganowski Michał Warszawa tel: 608636254

Centrum Rehabilitacji Sportowej
michalsaganowski@gmail.com

Waldemar Izdebski Warszawa tel: 517447004

Prywatna Praktyka oraz LUX MED ul. Domaniewska 41B
izdebski.fizjoterapia@gmail.com

Jakubowski Rafał Warszawa tel: 602807660

rafal.jakubowski@op.pl

Olecka Katarzyna Warszawa tel: 507297291

Piastów
olecczanka@wp.pl

Ostapowicz Anna Warszawa tel: 668486960

Warszawski Szpital Dla Dzieci
ostapowicz.anna@gmail.com

Goździkiewicz Błażej Warszawa tel: 512496169

LUXMED Warszawa
blazgoz@vp.pl

Skwirut Marcin Warszawa tel: 691539212

MEDITA ul. Remiszewska 14
marcin_skwirut@wp.pl

Chmielewska Małgorzata Warszawa tel: 602781379

CSK MSWiA ul. Wołoska 137/ PRIME CLINIC ul. Topiel 12
malgorzata.chmielewska@gmail.com



Instruktorzy OMT w Polsce:

Grzegorz Balik, Mirosław Dębski,
Henryk Barej, Mirosław Kokosz