logo
Ortopedyczna terapia manualna
OMT KALTENBORN-EVJENTH

Oferta szkoleń

Strona Narodowej Reprezentacji OMT Kaltenborn-Evjenth


NOWE SZKOLENIA:

nowe 9 etapowe szkolenie z Terapii Manualnej  Kaltenborn-Evjenth Concept 

  • 05-08. 07. 2018 UEX  Grzegorz Balik Nowa Grupa Warszawa

kontakt w Warszawie: Grzegorz Balik: [email protected]
kontakt w Toruniu: Mirosław Dębski: [email protected]
kontakt w Krakowie: Paweł Wójcik:[email protected]
kontakt we Wrocławiu: Aleksander Kucza: [email protected]
kontakt w Katowicach: Joanna Andraszek: [email protected]

Poniżej plan szkoleń  2018

Data / Symbol kursu / Miejsce kursu / Instruktor

WARSZAWA

23 grupa

19-21.04. 2018 EGZAMIN MT TORUŃ

 

24 grupa

25-28.01. 2018 AEX2 Grzegorz Balik

15-18.03. 2018 MTT REHA Lasse Thue

12-15.04. 2018 AWS1 Andreas Gattermeier

28.06-01.07. 2018 AWS2 Andreas Gattermeier

EGZAMIN MT 15-17.11. 2018 WARSZAWA

 

25 grupa

08-11.02. 2018 AEX1 Grzegorz Balik

10-13.05. 2018 AEX2 Grzegorz Balik

20-23.09. 2018 AWS1 Cristian Gloeck

11-14.10. 2018 MTT REHA Lasse Thue

29.11-02.12. 2018 AWS2 Cristian Gloeck

EGZAMIN MT 

 

26 grupa

 11-14.01.2018 OEX Grzegorz Balik

22-25.03. 2018 UWS Grzegorz Balik

21-24.06.2018 OWS Grzegorz Balik

04-07 10.2018 AEX1 Grzegorz Balik

13-16.12.2018 AEX2 Grzegorz Balik

AWS1

AWS2

EGZAMIN MT

 

27 grupa

01-04. 03. 2018 UEX Grzegorz Balik Nowa Grupa

24-27. 05. 2018 OEX Grzegorz Balik

02-05.08. 2018 UWS Grzegorz Balik

22-25.11. 2018 OWS Grzegorz Balik

AEX1

AEX2

AWS1

AWS2

EGZAMIN MT

 

28 grupa

05-08. 07. 2018 UEX  Grzegorz Balik Nowa Grupa

25-28. 10. 2018 OEX  Grzegorz Balik

UWS 

OWS 

AEX1

AEX2

AWS1

AWS2

EGZAMIN MT

 

KURSY - TORUŃ 2018

 

GRUPA 10/11

AWS 2 01 - 04 marzec 2018 Andreas Gattermeier

REHA 10 - 13 maj 2018 Lasse Thue 

 

GRUPA 12

AEX 2 01 - 04 luty 2018 Mirosław Dębski

AWS 1 24-27 maj 2018 Christian Gloeck

AWS 2 04-07 październik 2018 Christian Gloeck

REHA 29 listopad - 02 grudzień 2018 Lasse Thue ( grupa 13?)

 

GRUPA 13

UWS 11 - 14 styczeń 2018 Mirosław Dębski

OWS 15 - 18 marzec 2018 Mirosław Dębski

AEX 1 30 sierpień - 02 wrzesień 2018 Mirosław Dębski

AEX 2 25-28 październik 2018 Mirosław Dębski

AWS1 w 2019 roku

AWS2 w 2019 roku

REHA w 2019 roku ? ( możliwość 29 listopad - 02 grudzień 2018 Lasse Thue)


GRUPA 14

UEX 05-08 kwiecień 2018 Mirosław Dębski

OEX 28 czerwiec - 01 lipiec 2018 Mirosław Dębski

UWS 20-23 wrzesień 2018 Mirosław Dębski

OWS 13-16 grudzień 2018 Mirosław Dębski

AEX1 w 2019 roku

AEX2 w 2019 roku

AWS1 w 2019 roku

AWS2 w 2019 roku

REHA w 2019/2020 roku

 

EGZAMINY MT

19 - 20 kwiecień 2018   Toruń  / Mirosław Dębski / Grzegorz Balik

16 - 17 listopad 2018    Warszawa  / Mirosław Dębski / Grzegorz Balik 

 

 

KURSY KLINICZNE Z PACJENTAMI

KURS KLINICZNY nr 2 dla grupy 1

07 - 10 czerwiec 2018

Górna część kręgosłupa Mirosław Dębski / jedynie po uzyskaniu certyfikatu MT

Informacja na stronie:

http://debski-terapiamanualna.pl/index.php?p=1_127_KURS-KLINICZNY

 

Zebrania PSOTM

21 - 22 kwiecień 2018 Toruń MCSM / Konferencja PSOTM 

18 listopad 2018  / Warszawa

 

WROCŁAW

GRUPA III 2016

UWS      12-15.01.2017 Matthias Burkert

OWS      12-15.04.2017 Matthias Burkert

AEX1     15-18.06.2017 Matthias Burkert

AEX2     19-22.10.2017 Matthias Burkert odwołany

AWS1     26.07-29.07.2018 Matthias Burkert

AWS2     08.12-11.12.2018 Matthias Burkert

REHA     05.10-06.10.2018 Lasse Thue

GRUPA I 2017

UEX       02-05.02.2017 Mirosław Kokosz

OEX       11-14.05.2017 Mirosław Kokosz

UWS      29.06.2017-02.07.2017 Matthias Burkert

OWS      12-15.08.2017 Matthias Burkert

AEX1     03.05-06.05.2018 Matthias Burkert

AEX2     14.06-17.06.2018 Matthias Burkert

AWS1    26.07-29.07.2018 Matthias Burkert

AWS2    08.12-11.12.2018 Matthias Burkert

REHA     05.10-06.10.2018 Lasse Thue

 

GRUPA II 2017

UEX       18-21.05.2017 Mirosław Kokosz

OEX       20-23.07.2017 Mirosław Kokosz

UWS      30.11 – 03.12.2017 Matthias Burkert

OWS      01.03-04.03.2018 Matthias Burkert

AEX1     03.05-06.05.2018 Matthias Burkert

AEX2     14.06-17.06.2018 Matthias Burkert

AWS1    26.07-29.07.2018 Matthias Burkert

AWS2    08.12-11.12.2018 Matthias Burkert

REHA     06.10-09.10.2018 Lasse Thue

 

GRUPA III 2017

UEX       28.09-01.10.2017 Mirosław Kokosz

OEX       07-10.12.2017 Mirosław Kokosz

UWS      13.01-16.01.2018 Matthias Burkert

OWS      01.03-04.03.2018 Matthias Burkert

AEX1     03.05-06.05.2018 Matthias Burkert

AEX2     14.06-17.06.2018 Matthias Burkert

AWS1    26.07-29.07.2018 Matthias Burkert

AWS2    08.12-11.12.2018 Matthias Burkert

REHA     05.10-06.10.2018 Lasse Thue

 

GRUPA I 2018

UEX       01.02-04.02.2018 Mirosław Kokosz

OEX       31.05-03.06. 2018 Mirosław Kokosz

UWS      14.07-17.07.2018 Matthias Burkert

OWS      29.09-02.10.2018 Matthias Burkert

AEX1     2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX2     2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS1    2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2    2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

 

GRUPA II 2018

UEX      28.06-01.07.2018 Mirosław Kokosz

OEX      06-09.09.2018 (Mirosław Kokosz)

UWS     18.10-21.10.2018 Matthias Burkert

OWS     15.11-18.11.2018 Matthias Burkert

AEX1    2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX2    2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS1   2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2   2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

 

GRUPA III 2018

UEX      25.10-28.10.2018 Mirosław Kokosz

OEX      29.11-02.12.2018 Mirosław Kokosz

UWS     2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

OWS     2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX1    2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX2    2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS1   2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2   2019 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)


Instruktorzy OMT w Polsce:

Grzegorz Balik, Mirosław Dębski,
Henryk Barej, Mirosław Kokosz