logo
Ortopedyczna terapia manualna
OMT KALTENBORN-EVJENTH

Oferta szkoleń

Strona Narodowej Reprezentacji OMT Kaltenborn-Evjenth


NOWE SZKOLENIA:

nowe 9 etapowe szkolenie z Terapii Manualnej  Kaltenborna-Evjenth Concept 

  • 28.09.-01.10. 2017 Warszawa

kontakt w Warszawie: Grzegorz Balik: balik@terapiamanualna.net.pl
kontakt w Toruniu: Mirosław Dębski: debski.m@interia.pl
kontakt w Krakowie: Paweł Wójcik:szkolenia@openmedis.pl
kontakt we Wrocławiu: Aleksander Kucza: akucza@bmk.com.pl
kontakt w Katowicach: Joanna Andraszek: j.andraszek@awf.katowice.pl

Poniżej plan szkoleń  2017 i 2018

Data / Symbol kursu / Miejsce kursu / Instruktor

WARSZAWA

22 grupa

16-18. 11. 2017 EGZAMIN MT  Warszawa

 

23 grupa

05-08.10. 2017 AWS1 Christian Gloeck

12-15.10. 2017 MTT REHA Lasse Thue

07-10.12. 2017 AWS2 Christian Gloeck

19-21.04. 2018 EGZAMIN MT TORUŃ

 

24 grupa

26-29.10. 2017 AEX1 Grzegorz Balik

25-28.01. 2018 AEX2 Grzegorz Balik

15-18.03. 2018 MTT REHA Lasse Thue

12-15.04. 2018 AWS1 Andreas Gattermeier

28.06-01.07. 2018 AWS2 Andreas Gattermeier

EGZAMIN MT 15-17.11. 2018 WARSZAWA

 

25 grupa

30.11-03.12. 2017 OWS Grzegorz Balik

08-11.02. 2018 AEX1 Grzegorz Balik

10-13.05. 2018 AEX2 Grzegorz Balik

20-23.09. 2018 AWS1 Cristian Gloeck

11-14.10. 2018 MTT REHA Lasse Thue

29.11-02.12. 2018 AWS2 Cristian Gloeck

EGZAMIN MT

 

26 grupa

28.09-01.10. 2017 UEX Grzegorz Balik Nowa Grupa

 11-14.01.2018 OEX Grzegorz Balik

22-25.03. 2018 UWS Grzegorz Balik

21-24.06.2018 OWS Grzegorz Balik

04-07 10.2018 AEX1 Grzegorz Balik

13-16.12.2018 AEX2 Grzegorz Balik

AWS1

AWS2

EGZAMIN MT

 

27 grupa

01-04. 03. 2018 UEX Grzegorz Balik Nowa Grupa

24-27. 05. 2018 OEX Grzegorz Balik

02-05.08. 2018 UWS Grzegorz Balik

22-25.11. 2018 OWS Grzegorz Balik

AEX1

AEX2

AWS1

AWS2

EGZAMIN MT

 

28 grupa

05-08. 07. 2018 UEX  Grzegorz Balik Nowa Grupa

25-28. 10. 2018 OEX  Grzegorz Balik

UWS 

OWS 

AEX1

AEX2

AWS1

AWS2

EGZAMIN MT

 

 KATOWICE

UWS - 12-15 październik 2017  Katowice, dr Mirosław Kokosz


Kursy w Toruniu w 2017 roku

 

Termin              / Symbol kursu /  Nr grupy / Instruktor

11 – 14 maj 2017     UEX grupa 13  NOWA GRUPA Mirosław Dębski

25 – 28 maj 2017     AEX2 grupa 10   Mirosław Dębski

08 – 11 czerwiec 2017             AEX 2 grupa 11   Mirosław Dębski

29 czerwiec – 02 lipiec 2017     AWS 1 grupa 10   Andreas Gattermeier

24-27 sierpień 2017     OWS grupa 12   Mirosław Dębski

15-17 wrzesień 2017     Meeting międzynarodowy Kaltenborn-Evjenth OMT w Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. Prof.F.Kaltenborna w Klinice Uzdrowiskowej "Pod Tężniami" w Ciechocinku

21-24 wrzesień 2017     OEX grupa 13   Mirosław Dębski

12 - 15 październik 2017     Kurs kliniczny - Dolna część kręgosłupa   Mirosław Dębski

26 – 29 październik 2017     AWS 1 grupa 11   Christian Gloeck

09 - 12 listopad 2017     AWS 2 grupa 10   Andreas Gattermeier

16-18 listopad 2017     EGZAMIN MT – Warszawa   Mirosław Dębski / Grzegorz Balik

19 listopad 2017     Zebranie PSOTM   Warszawa

07 - 10 grudzień 2017     AEX 1 grupa 12   Mirosław Dębski

 

WROCŁAW

GRUPA II 2016

UWS      24-27.11.2016 Matthias Burkert

OWS      09-12.02.2017 Matthias Burkert

AEX1     25-28.05.2017 Matthias Burkert

AEX2     27-30.07.2017 Matthias Burkert

AWS1    21-24.09.2017 Matthias Burkert

AWS2    16-19.11.2017 Matthias Burkert


GRUPA III 2016

UWS      12-15.01.2017 Matthias Burkert

OWS      12-15.04.2017 Matthias Burkert

AEX1     15-18.06.2017 Matthias Burkert

AEX2     19-22.10.2017 Matthias Burkert

AWS1    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

 

GRUPA I 2017

UEX       02-05.02.2017 Mirosław Kokosz

OEX       11-14.05.2017 Mirosław Kokosz

UWS      29.06.2017-02.07.2017 Matthias Burkert

OWS      12-15.08.2017 Matthias Burkert

AEX1     2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX2     2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS1    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)


GRUPA II 2017

UEX       18-21.05.2017 Mirosław Kokosz

OEX       20-23.07.2017 Mirosław Kokosz

UWS      30.11 – 03.12.2017 Matthias Burkert

OWS      2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX1     2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX2     2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS1    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)


GRUPA III 2017

UEX       28.09-01.10.2017 Mirosław Kokosz

OEX       07-10.12.2017 Mirosław Kokosz

UWS      2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

OWS      2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX1     2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AEX2     2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS1    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

AWS2    2018 (termin zostanie podany w drugiej połowie roku)

 

LESZNO

UEX  06-09.07. 2017  Mirosław Kokosz

OEX  31.08-03.09. 2017  Mirosław Kokosz


Instruktorzy OMT w Polsce:

Grzegorz Balik, Mirosław Dębski,
Henryk Barej, Mirosław Kokosz